اعلام آمادگی پنتاگون برای تشدید حمایت‌های نظامی از رژیم صهیونیستی

وزیر دفاع آمریکا در ادامه حمایت از رژیم صهیونیستی از آمادگی بیشتر برای ارسال مهمات و تجهیزات نظامی به مقصد تل آویو برای مقابله با نیروهای حماس خبر داد.

اعلام آمادگی پنتاگون برای تشدید حمایت‌های نظامی از رژیم صهیونیستی

به گزارش گروه بین‌الملل سایت هنر و فرهنگ، وزیر دفاع آمریکا (پنتاگون) در ادامه حمایت از جنایات صهیونیست‌ها وعده ارسال مهمات برای تل آویو برای نبرد با نیروهای مقاومت حماس را داد. 

به گزارش منابع خبری، «لوید آستین» وزیر دفاع آمریکا غروب چهارشنبه به وقت تهران با ادعای حمله حماس به غیر نظامیان گفت: «در خاورمیانه و اسرائیل، ایالات متحده کاملا آماده است در صورت لزوم تجهیزات و نیروهای بیشتری مستقر کند.»

آستین افزود، آمریکا قبلاً مهمات بیشتری برای اسرائیل فرستاده است و رهگیرهای «گنبد آهنین» در راه است.

صبح روز شنبه بود که بعد از انتشار خبرها درباره حملات بیش از دو ساعته موشکی و راکتی از نوار غزه به اهداف مختلف رژیم صهیونیستی شامل تل‌آویو، «محمد الضیف» فرمانده کل گردان‌های القسام، شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس)، از آغاز عملیات طوفان الاقصی خبر داد.

رسانه‌های صهیونیستی تایید کردند که در جریان عملیات طوفان الاقصی، حداقل ۱۲۰۰ صهیونیست به هلاکت رسیده و بیش از ۲۵۰۰ نفر زخمی شدند و این رقم باز هم در حال افزایش است.

رژیم  صهیونیستی چهارشنبه اعلام کرد که اولین هواپیمای حامل مهمات و تجهیزات نظامی آمریکایی دقایقی پیش در فلسطین اشغالی فرود آمده است. سخنگوی ارتش این رژیم ادعا کرد مهمات پیشرفته آمریکایی در این هواپیما، «امکان انجام حملات بزرگ و آمادگی برای تمام سناریوها» علیه گروه‌های مقاومت فلسطینی را ممکن می‌سازد. دقایقی بعد منابع محلی از ورود ناو هواپیمابر «جرالد فورد» به شرق دریای مدیترانه خبر دادند.

سازمان تروریستی «سنتکام» اعلام کرد که ناو هواپیمابر جرالد فورد برای نشان دادن حمایت آمریکا از رژیم موقت صهیونیستی و «بازدارندگی در برابر هر کسی که به دنبال دامن زدن به جنگ» رژیم صهیونیستی و مقاومت فلسطین باشد، به شرق دریای مدیترانه رسیده است.

 پایان پیام/

نوشته ایجاد شد 460

دیدگاهتان را بنویسید

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا