بازگشت باشکوه منچستریونایتد با درخشش برونو و تساوی آرسنال در شبی که به ناجوانمردی متهم شدند!

در هفته سوم رقابت‌های فوتبال انگلیس، منچستریونایتد در دیداری جذاب و پرهیجان مقابل ناتینگهام فارست به برتری رسید.

بازگشت باشکوه منچستریونایتد با درخشش برونو و تساوی آرسنال در شبی که به ناجوانمردی متهم شدند!

به گزارش سایت هنر و فرهنگ، در چارچوب هفته سوم لیگ برتر انگلیس، از ساعت 17:30، 4 بازی به صورت همزمان برگزار شد که در مهمترین آنها منچستریونایتد به مصاف ناتینگهام فارست رفت و در یک دیداری جذاب به برتری 3 بر 2 رسید. آرسنال نیز در مسابقه‌ای که در ثانیه 57 گل خورد، مقابل فولام 2 گل زد ولی در دقایق پایانی، یک گل دریافت کرد تا این مسابقه با تساوی 2 بر 2 به پایان برسد و آرسنال در هفته سوم سرانجام امتیاز از دست بدهد. بازی منچستریونایتد و ناتینگهام فارست نیز به شکلی جذاب آغاز شد. فارست در این مسابقه در ثانیه 90 توسط آوونی و در دقیقه 4 توسط بولی به گل رسید ولی منچستریونایتد توانست با یک بازگشت دیدنی در ورزشگاه اولدترافورد به پیروزی دست یابد. گل‌های شیاطین سرخ را اریکسن 16، کاسمیرو 52 و برونو فرناندز 76 به ثمر رساندند.

منچستریونایتد که هفته گذشته مقابل تاتنهام نمایش خوبی نداشت و با 2 گل شکست خورد در این مسابقه عملکرد بهتری از خود نشان داد. برونو فرناندز که روی 2 گل تاثیرگذار بود، بهترین بازیکن زمین برای شیاطین سرخ نام گرفت. البته فارست از دقیقه 67 با اخراج جور وورال، 10 نفره بازی را ادامه داد. در بازی آرسنال نیز، گل‌های این تیم را ساکا (پنالتی) در دقیقه 70 و انکتیا در دقیقه 72 به ثمر رساندند. نکته مهم بر سر گل دوم آرسنال بود. این گل در حالی به ثمر رسید که باسی، مدافع فولام روی زمین افتاده بود. فولامی‌ها در ابتدا مدعی بودند که روی مدافع آنها خطا شده ولی در گام بعدی به ناجوانمردانه بازی کردن توپچی‌ها اعتراض کردند. گل اول فولام در ثانیه 57 توسط پریرا و گل دوم این تیم در دقیقه 87 توسط پالینیا به ثمر رسید. کالوین باسی در دقیقه 83 با دریافت کارت قرمز اخراج شد تا دقایق پایانی را فولام 10 نفره ادامه دهد. فولام با مربیگری مارکو سیلوا بسیار خوب عمل کرده و توانسته تا هفته سوم، 4 امتیاز بدست آورد و مقابل یکی از مدعیان قهرمانی در ورزشگاه امارات به تساوی دست یابد.

از ساعت 15، تاتنهام نیز در مقابل بورنموث در ورزشگاه ویتالیتی به برتری 2 بر صفر رسید. جیمز مدیسون و کولوسفسکی گل‌های اسپرز را به ثمر رساندند. نتایج دیگر بازی‌های لیگ برتر انگلیس به شرح زیر است: برنتفورد یک – کریستال پالاس یک اورتون صفر – ولورهمپتون یک پایان پیام/

نوشته ایجاد شد 583

دیدگاهتان را بنویسید

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا