بلیت هواپیمایی اهواز به تهران و بالعکس نایاب شد

بلیت هواپیمایی اهواز به تهران و بالعکس در روزهای اخیر کمیاب و در برخی از مواقع نایاب شده است.

بلیت هواپیمایی اهواز به تهران و بالعکس نایاب شد

به گزارش سایت هنر و فرهنگ از اهواز، رفته رفته با آغاز تعطیلات تابستانی و پایان یافتن امتحانات دانش آموزان و دانشجویان با موج سفرها رو به رو خواهیم شد که به تبع آن تقاضای بلیت هواپیما، قطار و اتوبوس نیز افزایش می‌یابد.  در ماه‌های اخیر بحث افزایش قیمت بلیت‌های هواپیمایی داغ و پر چالش شده است به گونه‌ای که فروش بلیت‌ها بر اساس نرخ‌نامه مصوب و ابلاغی صورت نمی‌گیرد.  به عنوان مثال طبق نرخنامه جدید در اردیبهشت ماه سال جاری قیمت بلیت هواپیما از اهواز به مشهد حدود یک و ۶۰۰ تومان اعلام شد در صورتی که مسافران این خط هوایی از قیمتی بالای دو میلیون تومان خبر دادند و این افسار گسیختگی قیمت‌ها همچنان تداوم دارد.  اما با شروع سفرهای تابستانی در چند روز اخیر گزارشات مردمی و رصد خبرنگار فارس حکایت از کمبود و بعضا نبود بلیت هواپیمایی اهواز به تهران و بالعکس، دارد.

  طبق گفت‌وگوی خبرنگار فارس با یکی از آژانس‌های هواپیمایی بلیت خط هوایی اهواز تهران تا روز جمعه پروازی برقرار نکرده است.  این چالش در ایامی که تقاضا برای سفرها بالاست یک مسئله جدی محسوب می‌شود از طرفی تهران به عنوان پایتخت کشور مقصد روزانه بسیاری از هموطنان برای انجام امور ضروری از جمله امکانات درمانی است.   

  این پروازهایی با مقصد تهران از جمله پروازهای شلوغ و پر مسافر است که نبود بلیت تعداد بسیاری را با مشکلات مواجه کرده است. پایان پیام/

نوشته ایجاد شد 583

دیدگاهتان را بنویسید

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا