حاشیه‌سازی ممنوع؛ آرامش به خیمه آناصنعتی‌ها باز می‌گردد

بعد از باخت تیم فوتسال آناصنعت پاسارگاد قم در هفته هجدهم لیگ برتر باشگاه‌های کشور، حاشیه‌های سنگینی علیه نماینده قم در فضای مجازی ایجاد شد که حالا مدیرعامل و سرمربی این تیم نسبت به اتفاقات اخیر واکنش نشان داده‌ و اوضاع این تیم را رو به آرامش خواندند.

حاشیه‌سازی ممنوع؛ آرامش به خیمه آناصنعتی‌ها باز می‌گردد

سایت هنر و فرهنگ از قم – مهدی حاجیلو: تیم فوتسال آناصنعت پاسارگاد قم در فصل جدید لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور با خرید بازیکن‌های خوبی همچون علی‌رضا وفایی، مسعود عباسی، ابوالقاسم عروجی و… توانست پر قدرت حاضر شود.

تیمی که تا هفته هجدهم با 7 برد، 6 مساوی و 5 باخت با کسب 27 امتیاز در رده هفتم جدول 14 تیمی ایستاده است؛ نماینده قم در بازی اخیر خود مقابل تیم ایرالکوی اراک با نتیجه 2 بر یک شکست خورد.

شکستی که به اذعان سرمربی و کاپیتان تیم به خاطر مشکلات مالی پیش آمده در امور مدیریتی باشگاه بود؛ هاشم فرج‌زاده کاپیتان با تجربه آناصنعت در پایان بازی مقابل ایرالکو در جمع خبرنگاران گفته بود «مشکلات مالی تأثیرات منفی در روحیه بازیکنان تیممان گذاشته و مدیریت تیم در بحث پرداخت دستمزدها با مشکلاتی مواجه شده است».

حسین صبوری سرمربی تیم آناصنعت پاسارگاد قم در کنفرانس خبری اظهار کرده بود: «مدیران تیم تا به امروز نتوانسته‌اند به تعهدات مالی خود پایبند باشند و بخش عمده قرارداد بازیکنان هنوز پرداخت نشده است».

در روزهای اخیر قضاوت‌ها و مطالب بسیاری از سوی برخی کانال‌ها در فضای مجازی علیه تیم لیگ برتری استان قم مطرح شده بود؛ ازاین‌رو سایت هنر و فرهنگ تصمیم گرفت برای بررسی آخرین وضعیت تیم آناصنعت گزارشی تهیه کند که در ادامه می‌خوانید.

حسین صبوری سرمربی تیم آناصنعت پاسارگاد قم​ * مدیران تیم قول داده‌اند مشکلات مالی بازیکنان را حل کنند

حسین صبوری سرمربی تیم فوتسال آناصنعت پاسارگاد قم در گفتگو با خبرنگار ورزشی فارس در قم اظهار کرد: تیممان از ابتدای فصل با مشکلات مالی مواجه شد که هر هفته این مشکلات بیشتر می‌شد.

وی ادامه داد: عدم پرداخت حق‌وحقوق بازیکنان تأثیر منفی در روحیه آن‌ها دارد زیرا هرکدامشان زندگی دارند و از این راه خرج زندگی‌شان را تأمین می‌کنند.

سرمربی آناصنعت پاسارگاد قم تصریح کرد: روز گذشته جلسه‌ای با رئیس هیئت‌مدیره باشگاه داشتیم و صحبت‌های خوبی بین طرفین مطرح شد، مدیران تیم به ما قول دادند طی روزهای آینده مشکلات مالی بازیکنان را حل و برطرف کنند.

* از رسانه‌ها تقاضا داریم حاشیه‌سازی نکنند

وی در ادامه نسبت به مسائل مطرح شده در برخی کانال‌ها در فضای مجازی واکنش نشان داده و گفت: متأسفانه روزهای اخیر برخی کانال‌ها در فضای مجازی باهدف جذب مخاطب و افزایش بازدید مطالبی علیه تیم آناصنعت نوشتند که باعث ایجاد موج منفی در روحیه اعضای تیم شده است.

صبوری عنوان کرد: بنده قبول دارم که تیممان با برخی مشکلات مالی مواجه شده است ولی وقتی بیش‌ازحد به این مسائل در شبکه‌های اجتماعی دامن زده شود و هرروز مطالب جدیدی تولید و انتشار شود اوضاع تیم را بدتر می‌کند.

سرمربی تیم آناصنعت پاسارگاد قم اشاره کرد: از رسانه‌ها تقاضا دارم به کمک ما آمده تا تیم را ازنظر روحی آماده کنند؛ از کانال‌های فضای مجازی نیز می‌خواهم حاشیه‌سازی نکنند.

* سوران بالکانه طی روزهای آینده زیر تیغ جراحان خواهد رفت

وی در ادامه با اشاره به آخرین وضعیت مصدوم این تیم گفت: سوران بالکانه بازیکن جوان و مستعد تیممان در بازی با تیم فرش آرا بود که در یک صحنه دچار مصدومیت شده و پس از بررسی پزشک تیم مشخص شد رباط صلیبی پاره کرده است.

صبوری ادامه داد: بالکانه روز گذشته در تهران مورد معاینه پزشکان متخصص قرار گرفته و با هماهنگی باشگاه قرار است طی روزهای آینده جراحی شود، این بازیکن باتوجه به سن و وضعیت جسمانی که دارد به نظر می‌رسد دوران نقاهت خود را سریع‌تر طی خواهد کرد.

* هواداران حمایت خود را از تیمشان ادامه دهند

سرمربی آناصنعت پاسارگاد قم، بیان کرد: هواداران فوتسال‌دوست قمی از ابتدای فصل در بازی‌های خانگی همواره حامی ما بوده و باعث ایجاد انگیزه اعضای تیم شدند، به نظرم هواداران هر تیم می‌توانند اسلحه پنهان سرمربی روی سکوها باشند.

وی افزود: تا پایان فصل بازی‌های مهمی در پیش رو داریم که از هواداران تقاضا دارم تا آخر فصل ما را یاری کرده و حامی تیم شهرشان باشند.

سیدمحمد شرافتی مدیرعامل باشگاه آناصنعت پاسارگاد قم * تصمیمی برای واگذاری تیم نداریم

سیدمحمد شرافتی مدیرعامل باشگاه آناصنعت پاسارگاد قم نیز به خبرنگار ما گفت: طی روزهای گذشته به نقل از باشگاه مطالبی مبنی بر واگذاری باشگاه مطرح شده که بنده این مطالب را تکذیب می‌کنم.

وی ادامه داد: مجموعه باشگاه آناصنعت پاسارگاد قم برنامه‌ای برای واگذاری ندارد و پرقدرت‌تر از قبل به تیم‌داری ادامه خواهد داد.

مدیرعامل باشگاه آناصنعت پاسارگاد قم تصریح کرد: مشکلات مالی برای هر باشگاه حرفه‌ای چه در فوتبال و فوتسال رخ می‌دهد، مدیران آناصنعت در تلاش هستند به تعهدات خود نسبت به بازیکنان و کادر فنی عمل کنند.

شرافتی خاطرنشان کرد: مدیران باشگاه هرگز اجازه نخواهند داد تا حاشیه‌ای بر روند تیم تأثیر منفی بگذارد، حمایت خود را از بازیکنان و کادر فنی تیم اعلام می‌کنیم و تا پایان فصل به تیم‌داری ادامه خواهیم داد.

وی در پایان با اشاره به رقم پرداختی بازیکنان گفت: تا به امروز میانگین 40 درصد از قرارداد بازیکنان پرداخت شده و در تلاش هستیم تا ریال آخر قرارداد آن‌ها را پرداخت کنیم، بنده اعلام می‌کنم که به تعهداتمان پایبند هستیم لذا بازیکنان باقدرت‌تر از قبل به کار خود ادامه دهند.

پایان پیام/78030

نوشته ایجاد شد 583

دیدگاهتان را بنویسید

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا