خبر خوب| داستان عشق یک بانوی الیگودرزی!

به اطرافتان خوب نگاه کنید. به خوشی‌ها و ناخوشی‌ها. به کسانی که یقین دارید، دوستتان دارند. به خدایی که تنهایتان نخواهد گذاشت! که با اعتماد به او برایتان بهترین‌ها رقم می‌خورد. این هنر خوب دیدن را به دیگران هم بیاموزید.

خبر خوب| داستان عشق یک بانوی الیگودرزی!

گروه خبر خوب: خوب نگاه کردن هم هنر زیبایی است. نگاه خوب به نعمت‌های خداوند مهربان. به سلامتی. به آدم‌هایی که رزق و روزی زندگی‌مان شده‌اند. به اتفاقات خوب. حتی اتفاقات بد! درکش کردید؟! اگر نکردید هم باکی نیست همین الان به اطرافتان خوب نگاه کنید. به خوشی‌ها و ناخوشی‌ها. به کسانی که یقین دارید، دوستتان دارند. به خدایی که تنهایتان نخواهد گذاشت! مهمترینش همان حضور خداست. زیبا و دوست داشتنی است که با سپردنِ‌کارها به خدا و اعتماد به او برایتان بهترین اتفاق رقم می‌خورد؟ وقتی چشم امیدتان به خدا باشد هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که پیش نیاید. هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که راست نباشد. پس هنر خوب دیدن را تمرین کنید و به اتفاقات اطرافتان بنگرید.معجزه است. حتی همین الان که این مطلب را می‌خوانید یک نعمت است؛ یعنی شما قوه بینایی دارید. حتی چند دقیقه دیگر که باید ظرف‌های صبحانه یا ناهار را بشویید یا خانه‌تان را مرتب کنید یا برای کاری به بیرون بروید یا اگر شیفت محل‌کارتان هستید. همه و همه یعنی شما خوشبختید. خوشبختید که ظرف‌هایی برای شستن، سقفی بالای سر یا کاری برای انجام دادن، دارید. این‌ها نعمت است، خدا را شکر کنید و این هنر را به دیگران هم بیاموزید. با همین نگاه زیبا برویم سراغ خبرهای خوب امروز: 

«یدالله غلامی» جوان ۲۳ساله نورآبادی یکی از پارکورکارهای موفق . * معلولیت، دلیل موفیقت این جوان است! در ابتدای بسته خبری‌مان گفتیم که نگاه خوب هنر گران و با ارزشی است، در حقیقت ذهن مثبت  یکی از عوامل موفقیت هر شخص با هر توان و شرایطی است، وقتی که ذهنی قوی در وجود انسان باشد، هر کار ناممکنی، ممکن می‌شود. اگر ذهن و اراده قوی داشته باشیم حتی اگر قطع عضو باشی، نقص‌ها و کمبودها فرصت می‌شود.  مثل «یدالله غلامی» جوان ۲۳ساله نورآبادی که بر اثر تصادف یکی از پاهایش را از دست داده است، با تلاش و اراده‌ای قابل تحسین به رشته ورزشی پارکور روی آورده و حرکات خارق العاده‌ای هم انجام داده است. غلامی در حال حاضر علاوه بر اینکه حرفه‌ای دوچرخه سواری  می‌کند، جز تیم ملی فوتبال قطع عضو هم است و بهار سال گذشته پس از گرفتن تست جزء ۲۵ بازیکن برتر انتخاب شده است. اما خبر خوب‌تر اینکه این جوان لرستانی در پرش روی سکوی ۱۳۵ سانتیمتر با یک پا، توانست به آرزوی خود یعنی ثبت رکورد در کتاب گینس برسد. این جوان دهه هفتادی یکی از پارکورکارهای موفق در کشور است که با وجود قطع عضو اما در این رشته حرف برای گفتن دارد، حرکت‌های که غلامی انجام می‌دهد یک فرد دو پا هم نمی‌تواند انجام دهد! باعث افتخار مایید جوان! خدا قوت اما برای عزیزانی که با این رشته ورزشی آشنایی ندارند، باید بگوییم که پارکور ترکیبی از راه رفتن، دویدن و حرکات آکروباتیک با مهارت‌های پریدن است که شما را از نقطه A به B در سریعترین و سالم‌ترین حالت ممکن می‌رساند.  

حکم متفاوت یک قاضی در قزوین: مجرم باید فیلم هنری تولید کند! * حکم متفاوت یک قاضی در قزوین ما خبر خوبی‌ها و شما مخاطبان خوش بین و خوش خبرمان خودمان را عادت به خوب دیدن و خوب شنیدن داده‌ایم، خبر بعدی‌مان هم یک اقدام ابتکاری و نگاه خوب و تنبیه درست از سوی یک قاضی خوب قزوینی است. خودمانیم، چقدر واژه خوب به کار بردیم! دردسرتان ندهیم، «حجت الاسلام کلینی» دادیار دادسرای قزوین و پس از تایید دادستان مرکز استان، یک متهم مکلف به تهیه‌کنندگی یک اثر هنری با موضوع آسیب‌های اجتماعی به عنوان مجازات جایگزین حبس در پرونده مطروحه در شعبه دادیاری شده است. در همین باره «محمدرضا امامقلی» رئیس حوزه هنری استان قزوین، می‌گوید: «اخیرا مذاکره‌ای جهت انعقاد تفاهم نامه همکاری بین حوزه هنری و دادستانی قزوین انجام گرفت. بنا بر این تفاهم نامه، مجرم فرهنگی در طول مدت حکم تعلیق، مکلف به تهیه‌کنندگی فیلم با موضوع آسیب‌های اجتماعی می‌شود. این اقدام شایسته یعنی تزریق منابع مالی سرگردان به سبد فرهنگ و هنر قطعا نقش مهمی برای اثرگذاری بیشتر اصحاب هنر و جامعه جهت تکامل تربیت اجتماعی خواهد داشت.» خوش خبر باشید.   راه‌اندازی قطار مسافربری خاش-زاهدان.

نوشته ایجاد شد 583

دیدگاهتان را بنویسید

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا