حاشیه بازی پرسپولیس و ملوان| کنایه سنگین سرخ‌پوشان به مدیرعامل استقلال/ تصویر قایقران روی سکوی آزادی

هواداران پرسپولیس به مدیرعامل استقلال کنایه زدند.

حاشیه بازی پرسپولیس و ملوان| کنایه سنگین سرخ‌پوشان به مدیرعامل استقلال/ تصویر قایقران روی سکوی آزادی

به گزارش خبرنگار ورزشی سایت هنر و فرهنگ، تیم‌های پرسپولیس و ملوان از ساعت ۱۹:۳۰ امشب در چارچوب هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال به مصاف هم می‌روند. * در فاصله حدود ۲۰ دقیقه تا شروع مسابقه حدود ۷ هزار هوادار در ورزشگاه حضور داشتند که در میان آن‌ها نزدیک به ۳۰۰ نفر طرفدار ملوان بودند. * حضور سروش رفیعی در ترکیب اصلی پرسپولیس با استقبال ویژه هواداران این تیم همراه شد و او را به شدت مورد تشویق قرار دادند. * بازیکنان پرسپولیس در زمان گرم کردن به شدت از سوی هواداران تشویق شدند. * ملوانی‌ها نیز با شعار معروف خود به حمایت از انزلی‌‌چی ها پرداختند. * در زمان گرم کردن بازیکنان ۲ تیم چهار بازیکن ملوان یعنی میلاد شعبانلو، میلاد جهانی، مهدی مومنی و مصطفی ناییج‌ پور با مرتضی پورعلی گنجی، امید عالیشاه، سیامک نعمتی و فرشاد فرجی مشغول گفت و گو شدند. * هواداران پرسپولیس در کنایه به اتفاقات اخیر مدیریتی باشگاه استقلال با شعار ” مدیر محبوب ما، حاج علی فتح‌الله” را تشویق کردند. * روی سکوهای متعلق به تیم ملوان به مناسبت فرا رسیدن بیست و پنجمین سالگرد سیروس قایقران بنری از آن مرحوم قرار گرفته بود.

  * محمود خوردبین، مشاور مدیرعامل باشگاه پرسپولیس دقایقی روی نیمکت این تیم نشست تا برای لحظاتی خاطرات دوران سرپرستی‌اش در پرسپولیس زنده شود. او در مورد حضورش روی نیمکت پرسپولیس در ورزشگاه آزادی گفت: خیلی دلم برای اینجا تنگ شده بود. روی نیمکت نشستم تا دلتنگیم باز شود. ما هرچه داریم از این مردم داریم.  جایگاه پرسپولیس اینجا نیست. صددرصد بالا می‌آید. قول قهرمانی به این مردم می‌دهم. ان‌شاالله قهرمان خواهد شد.

  * رضا درویش دقایقی مانده به شروع بازی وارد ورزشگاه شد.

  * باشگاه پرسپولیس با تهیه ۲ تابلو، قبل از شروع مسابقه از مازیار زارع و پژمان نوری، سرمربی و مدیرعامل ملوان تقدیر کرد. پایان پیام/

نوشته ایجاد شد 583

دیدگاهتان را بنویسید

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا